Neuromind Ośrodek Wspierania Rozwoju

O nas

Naszą misją jest towarzyszenie dziecku i rodzicowi w odkrywaniu i rozumieniu potrzeb, przeżywaniu różnych emocji, budowaniu umiejętności, w jego rozwoju.

MISJA

Naszą wizją jest tworzyć świat, w którym człowiek, mały i duży, bez względu na wzorzec rozwoju, temperament, rodzaj trudności lub ich brak, rozumie swoje potrzeby, czuje się akceptowany i szanowany. Jest częścią przyjaznej społeczności. Jest szczęśliwy.


WIZJA

Towarzyszymy dziecku i rodzicowi w odkrywaniu i rozumieniu potrzeb, przeżywaniu różnych emocji, budowaniu umiejętności, w jego rozwoju.

NASZE WARTOŚCI

Empatia i akceptacja

Jesteśmy przekonani, że doświadczenie bycia rozumianym i akceptowanym stwarza najlepsze warunki do rozwoju oraz pozwala być empatycznym dla innych

Odwaga i uczciwość

Według nas, odwaga i uczciwość pozwala pokazać siebie, takim jakim się jestem naprawdę, zarówno terapeucie, rodzicowi jak i dziecku.

l

Odpowiedzialność

Ważne jest dla nas branie odpowiedzialności za swoje decyzje, wybory, emocje, potrzeby,

Jakość

Naszym zdaniem jakość pracy to nie tylko dobór metod i narzędzi, ale przede wszystkim zaangażowanie w rozwijanie wspierającej relacji, wspólna z rodzicem ewaluacja procesu terapeutycznego

Wolność

Wolności wyraża się dla nas poprzez szacunek do zasad, wartości i różnych punktów widzenia.

CZYM OBECNIE DYSPONUJEMY?

Obecnie nasz Ośrodek dysponuje 11 salami terapeutycznymi, w tym dwiema do integracji sensorycznej. Od września 2016 jesteśmy oficjalnym Partnerem merytorycznym programu BadaBada fundacji Synapsis. Ponadto, w listopdzie 2016 roku, pierwsi w Polsce, zakupiliśmy specjalistyczne stanowisko Autilius Premium, przeznaczone do terapii dzieci ze spektrum autyzmu.  Zainstalowane gry dla dzieci, wspierają rozwój ważnych umiejętności, tworzą przyjazną przestrzeń do zabawy i nauki, pomagają utrzymać uwagę dziecka na zadaniu oraz motywują do ćwiczenia dzięki atrakcyjnej formie

Terapeutyczny Punkt Przedszkolny NEUROMIND, to niepubliczna placówka przeznaczona dla dzieci ze spektrum autyzmu. Realizowany tu program, ma na celu przygotowanie przedszkolaków do dalszej edukacji w placówkach masowych lub oddziałach integracyjnych poprzez zapewnienie intensywnej terapii i edukacji uwzględniającej potrzeby dziecka.

lat doświadczenia

terapeutów

sal terapeutycznych

grupy przedszkolne

Kompleksowa oferta to gwarancja jakości

Wszystko w jednym miejscu.
Gwarantujemy unikatowe
powiązanie najlepszych
terapii i specjalistów.

Doświadczenie i elastyczność

Blisko 10 lat doświadczenia.
Dopasowujemy najbardziej efektywną
terapie i tworzymy
indywidualny program zajęć.

Przyjacielska atmosfera

Przyjacielska atmosfera i bezpieczeństwo

Budujemy przyjacielskie relacje
z naszymi podopiecznymi. Dzięki
przyjaznej atmosferze nasze
działania są bardziej efektywne.

Zespół wyjątkowych terapeutów

Nieustanie poszerzamy wiedzę
i rozwijamy umiejętności
zdobywając nowe certyfikaty.
Praca jest naszą pasją.

Formularz kontaktowy

Masz pytania?

Wypełnij poniższy formularz.
Zapewniamy, że odpowiemy na każdą wiadmość.

Telefon

Mail

.

You have Successfully Subscribed!